Kvernelandi esindaja Eestis

Kontakt

Kvernelandi esindaja Eestis

AS Dotnuva Baltic

Savimäe 7
Vahi 60534, Tartu vald
Tartumaa

Tel        +372  661 2800

E-mail: info@dotnuvabaltic.ee   

Web: www.dotnuvabaltic.ee      

TEHNIKA MÜÜK  

Silver Altmann 503 7273

silver.altmann@dotnuvabaltic.ee

(Ida-Viru, Lääne-Viru) 

Kalmer Kendaru    503 8786 

kalmer.kendaru@dotnuvabaltic.ee

(Harju, Järva)

Marek Selter    514 6636

marek.selter@dotnuvabaltic.ee

(Viljandi, Pärnu)  

  Oliver Raudnagel    523 5257  

oliver.raudnagel@dotnuvabaltic.ee

(Rapla, Lääne, Saare, Hiiu)

Enno-Hendrik Lauri    5887 3250 

enno-hendrik.lauri@dotnuvabaltic.ee

(Tartu, Jõgeva)

Märt Vooro    514 2352 

mart.vooro@dotnuvabaltic.ee

(Võru, Põlva, Valga)

   
VARUOSAD TOOTEGRUPI JUHT

Veiko Vaarak   5300 6329

veiko.vaarak@dotnuvabaltic.ee

Urmas Lees    503 4450

urmas.lees@dotnuvabaltic.ee 

 Social Media
Become a Fan on Facebook
Follow us on twitter
Visit our Youtube channel